Oled oodatud juba seitsmendale Tartu Nähtamatute Loomade õhtule, mis toimub kolmapäeval, 18. aprillil kell 18:30 Genialistide Klubis! Vaatame Lõuna-Korea režissööri Bong Joon-ho mängufilmi “Okja” (2017). See põnev ja liigutav film jutustab noore tüdruku Mija suurest sõprusest imelise Okja-nimelise loomaga. Mis saab Okjast aga siis, kui ta röövitakse suurkorporatsiooni poolt, kellel on loomaga omad plaanid?

Filmile järgneb teemakohane arutelu, kus kõik on oodatud mõtteid jagama ja küsimusi esitama! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik organisatsiooni tegevusega lähemalt tutvuda.

Üritus on kõigile tasuta!

Nähtamatute Loomade õhtud on Tartus toimuv üritustesari, mille raames leiavad aset filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritustel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. Nähtamatute Loomade õhtud on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 18. aprillil kell 18.30 Genialistide Klubis!

Järgi üritust Facebookis.