Tere, armsad sõbrad!

Neljapäeval, 30. augustil, toimub meie seitsmes üritus seeriast “Nähtamatud Loomad kutsub”. Selle aasta suvi on olnud imeliselt päikesepaisteline, soe ja ilus, mistõttu soovime võtta suvest viimast ning tähistada värskes õhus suve lõppu potluck-stiilis piknikuga Kadrioru pargis, algusega kell 18:00. Seekord tutvustame Teile ka lähemalt meie Taimse Teisipäeva kampaaniat. Olete väga oodatud!

Potluck on üritus, kuhu kõik osalejad toovad midagi taimset ühisele lauale kaasa, olgu toidupoolis siis isevalmistatud või poest kaasa ostetud. Väga oodatud on kõik taimsed hõrgutised, nii soolased kui magusad – pirukad, salatid, kotletid, koogid, küpsised ja kõikvõimalikud muud toidud, mis vaid pähe tulevad! See on hea viis, kuidas katsetada ise mõne uue taimse toidu retsepti ning mekkida teiste toodut!

Kui teil on soovi soetada Nähtamatute Loomade meeneid, siis andke sellest meile FB sõnumi vahendusel teada ning võtame teie jaoks meene kaasa. Vaata meie heategevuspoodi siit:

www.nahtamatudloomad.ee/merch

Üritus on kõigile tasuta – võta omalt poolt maitsvat taimset söögipoolist kaasa ja tule veeda õhtu toredas seltskonnas ning värskes õhus!

NB! Et üritus oleks ka keskkonnasõbralik, palume kõigil, kel võimalik, kaasa võtta oma sööginõud (taldriku, tassi ja noad-kahvlid).

“Nähtamatud Loomad kutsub” on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. “Nähtamatud Loomad kutsub” üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume taas 30.augustil Kadrioru pargis!

NB! Vihmase ilma puhul jääb üritus kahjuks ära, teavitame kindlasti ka siia! Loodame ilusale ilmale!

Järgi üritust Facebookis.