Teisipäeval, 24. aprillil kell 18.30 toimub juba kolmas üritus seeriast “Nähtamatud Loomad kutsub”. Seekord ootame teid Õpetajate majja (Raekoja plats 14), kus korraldame vahva taimetoidu potlucki ehk ühisõhtusöögi. Potluck on üritus, kuhu kõik osalejad toovad ise midagi söödavat ühisele lauale kaasa, olgu toidupoolis siis isevalmistatud või poest kaasa ostetud. Väga oodatud on kõik taimsed hõrgutised, nii soolased kui magusad – pirukad, salatid, kotletid, koogid, küpsised ja kõikvõimalikud muud toidud, mis vaid pähe tulevad! See on hea viis, kuidas katsetada ise mõne uue taimse toidu retsepti ning mekkida teiste toodut! 🙂

Koha tagamiseks palume end üritusele registreerida:

Registreeri siin

Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevusega, osta Nähtamatute Loomade meeneid ning teha annetus organisatsiooni toetuseks. Meenete ostmiseks tasub kaasa võtta sularaha.

Üritus on kõigile tasuta – võta vaid omalt poolt maitsvat söögipoolist kaasa ja tule veeda õhtu toredas seltskonnas!

NB! Et üritus oleks ka keskkonnasõbralik, palume kõigil, kel võimalik, kaasa võtta ka oma sööginõud (taldriku, tassi ja noad-kahvlid).

“Nähtamatud Loomad kutsub” on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega.

“Nähtamatud Loomad kutsub” üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume taas 24. aprillil Õpetajate majas, Gertrudi toas!