Tere, Nähtamatute Loomade sõber!

Järgneva Nähtamatud Loomad kutsub ürituste sarja raames toimuva ettekande esitab Margot Arula lihatööstuse keskkonnamõjudest. Margot Arula on Taimse Teisipäeva edukas kampaaniajuht ning tutvustab meile lähemalt, milliste igapäevaste toiduvalikutega saaksime oma planeeti aidata. Ettekanne toimub kolmapäeval, 27.märtsil kell 18:30 Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis.

Ettekande järel on kõigil võimalus küsida küsimusi ning osaleda ühises arutelus! Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevusega, osta Nähtamatute Loomade meeneid ning teha annetus organisatsiooni toetuseks. Selleks soovitame varuda kaasa sularaha!

Üritus on kõigile TASUTA!

“Nähtamatud Loomad kutsub” on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. “Nähtamatud Loomad kutsub” üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume peagi Nähtamatud Loomad kutsub õhtul 27. märtsil kell 18:30!