Nähtamatute Loomade kanade heaolukampaania tähtsaks osaks on Eesti ettevõtete veenmine loobuma puurikanade munadest oma toodetes ja tarneahelates. See on oluline, sest ettevõtetel on tulenevalt oma suurusest tohutu mõjujõud. Ühe ettevõtte otsus võib mõjutada tuhandete lindude heaolu. 

On ettevõtteid, kelle jaoks on üleminek puurivadele munadele lihtne väärtuspõhine otsus, aga ka neid, kes vajavad puurikanade heaoluprobleemidega tutvumist, üleminekuaega ja tuge muudatuste elluviimisel. 

Tänu meie armsatele toetajatele saame Nähtamatute Loomade korporatiivsuhete tiimiga teha palju tööd selle nimel, et vastutustundlik ettevõtlus Eestis kasvaks ja et ettevõtted loobuksid julmal viisil peetud puurikanade munadest.

Eesti ettevõtetest on Nähtamatute Loomade algatusega liitunud 40% jaekettidest ja ligi 100 toidusektori ettevõtet. Mitmed liitunud restoranid kasutavad juba praegu ainult puurivabade kanade mune. Ka üleminekuajaga liitunud jaeketid teevad rõõmustavaid samme –  Rimis ja Maximas on aastaga puurivabade munade osakaal poelettidel suurenenud üle 50% võrra.
Jätkame tööd selle nimel, et nimekirja liitunud ettevõtetest aina pikendada.

Meie algatusega on liitunud:

Edasimüüjad:
Rimi, Maxima, Prisma, Stockmann, R-Kiosk, Circle-K

Restoranid ja kohvikud:
Aida Kohvik, Apelsini Raudtee, Basiilik, Beguta Taimetoidukohvik,Burger King, China Red,   Dereku Burger, Dvigatel, Estonian Burger Factory, F-Hoone, Good Mood Food, Gotsu, Hell Hunt, Kaks Kokka,Kaja Pizzaköök, Kärme Küülik, Kohvik Kroon, Layk Stuudiokohvik, McDonald´s, Mila Studio, Naiiv, Naganaga, NOA, Northmen Kohvik, NR99 Kohvik, Ocean Sushi Baar, OKO, Ore Restoran, Paju Villa, Pierre, PÕHJALA, Poke Bowl, Ralf Cafe, Restoran Ö, Reval Cafe, Rucola, Sailors Home, Saka Mõisa Restoran, Speakeasy, Subway,  Sushi Tiger, Tänav, Tervisetoidukoda, Tokumaru, Tuljak, Umami, Uulits, Vanaema juures, Vapiano, Vilde ja Vine, Von Krahli Aed, Lennunduspubi Legend, Mamma Bistroo, Take Off One/Two

Pagarid:
Reval Kondiiter, Fazer Eesti, Pagar Võtaks

Catering:
Baltic Restaurants, Carmen Catering, Tuli Catering, Event Catering, Oaas Catering, Foodgasm Catering

Hotellid ja majutus:
Georgi Hotell, Hestia Hotel Ilmarine, Hilton Tallinn Park Hotel,Hotell Euroopa, Hotell Telegraaf, Huusi Holiday and Spa , Kivi Turismitalu, Kõpu Kõrtsitalu, Looming Hostel, Mokko Maahotell, Nordic Hotel Foorum, Sokos Hotell, Swisshotel, Vaskna, Turismitalu, Vergi Külalistemaja