Oled väga oodatud järjekordsele Tartu Nähtamatute Loomade õhtule! Reedel, 24. augustil algusega kell 18:30 toimub Kassitoome orus vahva piknik-potluck!

Potluck on üritus, kuhu kõik osalejad toovad ise midagi söödavat kaasa, olgu toidupoolis siis isevalmistatud või poest kaasa ostetud. Väga oodatud on kõik taimsed hõrgutised, nii soolased kui magusad – salatid, kotletid, pirukad, koogid, küpsised ja kõikvõimalikud muud toidud, mis vaid pähe tulevad!

Kui soovid soetada Nähtamatute Loomade meeneid, anna sellest meile Facebooki sõnumi vahendusel teada ning võtame teie jaoks meene kaasa. Vaata meie heategevuspoodi siit:

www.nahtamatudloomad.ee/merch

Üritus on kõigile tasuta – võta vaid omalt poolt maitsvat söögipoolist kaasa ja tule veeda õhtu värskes õhus ja toredas seltskonnas!

NB! Et üritus oleks ka keskkonnasõbralik, palume kõigil, kel võimalik, kaasa võtta ka oma sööginõud (taldriku, tassi ja noad-kahvlid).

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 24. augustil kell 18:30 Kassitoomel!

NB! Vihmase ilma korral jääb üritus kahjuks ära – teavitame sellest kindlasti selle ürituse all. Loodame ilusale ilmale!

Järgi üritust Facebookis.