Tere, Nähtamatute Loomade sõber!

Seoses munadepüha tulekuga toimub “Nähtamatud Loomad kutsub” üritustesarja raames põnev ettekanne koos aruteluga munakanade olukorrast Eestis. Üritusel saame lõpuks selgeks, mis on erinevate munatootmisviiside erinevused ja mida eelistada tasuks, kui me loomade heaolust hoolime. Ettekande annab Nähtamatute Loomade president Kristina Mering. Koguneme kolmapäeval 10. aprill kell 18.30 Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis. Tule koos sõbraga kuulama ning kaasa rääkima/ mõtlema!

Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus on võimalik tutvuda organisatsiooni tegevusega, võtta kaasa loomakaitseteemalisi infomaterjale, osta Nähtamatute Loomade meeneid ning teha annetus organisatsiooni toetuseks. Selleks soovitame varuda kaasa sularaha! 🙂

Üritus on kõigile TASUTA !

“Nähtamatud Loomad kutsub” on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. “Nähtamatud Loomad kutsub” üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kutsume Sind üles veetma puurivabu munadepühi ning kohtume peagi “Nähtamatud Loomad kutsub” üritusel 10. aprillil kell 18.30!