Tere, armas Nähtamatute Loomade sõber! 👋

Kolmapäeval, 22. mail kell 18.00 esineb Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis Kristina Mering põneva ja informatiivse ettekandega loomatööstuste hetkeolukorrast Eestis. Ettekanne annab ülevaate peamistest heaoluprobleemidest tööstusfarmides, kus kasvatatakse loomi toidu saamise eesmärgil, ning toob välja põhjused, miks need meie tähelepanu ja sekkumist väärivad. Samuti on kõigil pärast ettekannet võimalik oma mõtteid jagada ja küsimusi küsida. Võta sõber kaasa ja tule kuulama ning kaasa mõtlema/rääkima!

Kristina Mering on loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad asutaja ja president. Ta on farmiloomade kaitsega Eestis tegelenud juba 14 aastat ja omab suurt kogemust farmiloomade ja loomakaitse valdkonnas.

Üritusel on ka Nähtamatute Loomade infolaud, kus saab tutvuda organisatsiooni tegevusega, annetada organisatsiooni toetuseks ning osta erinevaid meeneid, mille jaoks soovitame varuda sularaha.

Üritus on kõigile tasuta!

“Nähtamatud Loomad kutsub” on üritustesari, mille raames toimuvad filmiõhtud, arutelud, paneeldiskussioonid, praktilised ülesanded ja igasugu muud põnevat. Üritusel arutatakse globaalsete teemade üle, mis puudutavad farmiloomade kasvatamist ja selle mõju loodusele, loomadele, ühiskonnale ja inimestele. Lisaks on oluliseks teemaks põnevad alternatiivid toidutööstuses, mis puudutavad loomse toidu asendamist maitsvate ja tervislike tulevikutehnoloogia arengutega. “Nähtamatud Loomad kutsub” üritused on põnevad, harivad ja annavad kindlasti mõtteainet nii teemaga alles tutvujale kui ka juba kogenumale teadjale. Üritused on avatud meelega ja kutsuvad üles kaasa mõtlema ega pelga erimeelseid arvamusi.

Kohtume Nähtamatute Loomade õhtul 22. mail kell 18.00 Rahvusraamatukogu Kuppelsaalis! 😊